Болгарка (кутова шліфмашина) GTM AG-125/900(M) купити в Києві і з доставкою по Україні | KING-TOOLS
Години роботи:
ПН-ПТ 09:00 - 19:20
СБ 10:00 - 16:00
НД - вихідний
Російською
Каталог товарів
Болгарка (кутова шліфмашина) GTM AG-125/900(M)
GTM
(1)
Гарантия, мес:
  • 36
В наличии
Способи оплати
  • VISA
  • MasterCard
  • Наличный расчет
Основні характеристики
Виробник:
Гарантія, міс:
36
GTM AG-125/900(M) – компактна болгарка підвищеної потужності, яка призначається для професійного використання. В інструмент вбудований якісний двигун на 900 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. УШМ обладнана редуктором зі сталевими загартованими шестернями у легкому магнієвому корпусі, що значно збільшує термін служби інструменту. Максимальний діаметр відрізних кіл під час роботи становить 125 мм. Завдяки товщині корпусу в 60 мм, даною болгаркою зручно працювати однією рукою Болгарка GTM AG-125/900(M) комплектується захисним кожухом та 2-позиційною рукояткою. Основні переваги GTM AG-125/900(M) Професійна серія інструментів 3 роки - розширена гарантія 125 мм - максимальний діаметр диска 900 Вт - максимальна вихідна потужність 11000 об/хв - частота обертів на холостому ході 1,7 кг - найменша вага в класі Двигун з мідною обмоткою Посилений редуктор у магнієвому корпусі Захист від пилу Товщина корпусу 60 мм Характеристики Джерело живлення: мережа Потужність що споживається, Вт: 900 Діаметр диска, мм: 125 Кількість обертів, об/хв: 11000 Різьблення 4 ні Наявність плавного пуску: ні Безключова заміна диска: ні Тип двигуна: щітковий Рівень шуму при роботі, дБ: 90 Вага шліфувальні машини, кг: 1.7 Комплектація: картонна коробка Країна торгової марки: Україна Особливості: захист від пилу Комплектація Кутова шліфувальна машина GTM AG-12 /900(M) Захисний кожух Додаткова рукоятка Затискна гайка Фланець Ключ Картонна коробка.