Машина шліфувальна кутова REBIR LSM4-125/1200 купити в Києві і з доставкою по Україні | KING-TOOLS
Години роботи:
ПН-ПТ 09:00 - 19:20
СБ 10:00 - 16:00
НД - вихідний
Російською
Каталог товарів
Машина шліфувальна кутова REBIR LSM4-125/1200
Rebir
    Артикул: LSM4-125/1200
    (1)
    Гарантия, мес:
    • 12
    Немає в наявності
    Способи оплати
    • VISA
    • MasterCard
    • Наличный расчет
    Основні характеристики
    Виробник:
    Гарантія, міс:
    12
    Потужність 1200 Вт, Частота на холостому ході: 11000 min-1. Діаметр шліфувального круга: 125 Х 22 мм. Вага: 2,5 кг. Блокування шпинделя для швидкої та зручної зміни кола, компактний та міцний корпус редуктора. Легко регульований швидкозатискний захисний кожух для захисту працюючого від іскор та частинок, що відлітають, 3-х позиційне приєднання додаткової рукоятки, ергономічна, поворотна задня рукоятка з вбудованим вимикачем з довгим курком сприяють легкому та ефективному шліфуванню. Комплектація: бічна рукоятка, ключ для встановлення шліфувального кола, 2 запасні щітки.
    Виробник:
    Напруга живлення:
    220 В
    Потужність:
    1200 Вт
    Призначення інструменту:
    бытовой
    Діаметр шліфувального кола:
    125 мм