Шліфмашина кутова (КШМ) SPARKY M 1200CES (HD) купити в Києві і з доставкою по Україні | KING-TOOLS
Години роботи:
ПН-ПТ 09:00 - 19:20
СБ 10:00 - 16:00
НД - вихідний
Російською
Каталог товарів
Шліфмашина кутова (КШМ) SPARKY M 1200CES (HD)
Sparky
    Артикул: M1200CES
    (2)
    • Діаметр диска: мм 125
    • Приєднувальне різьблення шпинделя: M14
    • Вага: кг 2,4
    • Напруга: 230В~50Гц
    Немає в наявності
    Способи оплати
    • VISA
    • MasterCard
    • Наличный расчет
    Основні характеристики
    Виробник:
    • Оптимальне розташування вентиляційних отворів забезпечує нижчі робочі температури двигуна
    • Пилозахищений шпиндель
    • Редукторна коробка з новим дизайном. Зроблена з легкого та міцного магнієвого сплаву
    • Новий щіткотримальний вузол - запобігає затриманню пилу та подальшому заклиненню щітки
    • Захистний кожух диска забезпечений механізмом для швидкого безінструментного фіксування
    • Багатофункціональний перемикач, що забезпечує блокування від мимовільного пуску
    • Плавного пуску та обмеження пускового струму
    • Високий момент, що крутить
    • Самові щітки, що вимикаються
    • Подвійна ізоляція
    >
    Комплект поставки
    • Антивібраційна додаткова рукоятка
    • шайба завзята
    • гайка затискна
    • ключ спеціальний
    Характеристики
    • Вага: кг 2,4
    • Напруга: У 230В~50Гц
    Виробник:
    Призначення інструменту:
    профессиональный
    Потужність:
    1200 Вт
    Діаметр диска:
    125 мм
    Регулювання частоти обертів:
    есть
    Максимальна кількість обертів (холостий перебіг):
    Кількість рукояток:
    дворучная
    Основна рукоятка:
    открытого типа
    Захист від вібрації:
    есть
    Захист від пилу:
    Технічні особливості:
    блокировка шпинделя, выключатель с возможностью фиксации во включенном положении
    Напруга живлення:
    220 В
    Різьблення шпинделя:
    М14
    Плавний пуск:
    Артикул:
    M1200CES
    Виробництво:
    Болгария
    Вага, кг:
    Похожие товары
    В наличии
    Аккумуляторная болгарка Procraft PGA30 (без АКБ и ЗУ)Procraft
    Нет в наличии
    Шлифмашина угловая INTERTOOL WT-0234 (1100 Вт, 125 мм)Intertool